טניס - סיכום אליפות רחובות

עודכן: 6 ביוני 2021

כ-150 שחקנים ושחקניות בכל הרמות והגילאים נטלו חלק באליפות המסורתית.


בסוף השבוע האחרון של חודש מאי התקיימה אליפות רחובות בטניס. לאחר שלא התקיימה אשתקד נוכח משבר הקורונה, שבה האליפות המסורתית ובגדול עם קרוב ל-150 שחקנים ושחקניות שנטלו בה חלק בכל הרמות והגילאים.


האליפות המיועדת לתושבי רחובות המשחקים במועדוני הטניס ברחבי העיר, נערכה במגרשי הטניס הסמוכים לתחנת מכבי האש. על ארגון האליפות היה אמון ניר חביב, מאמן נבחרות איגוד הטניס לשעבר, ומי שהצמיח אלופים רבים לאורך השנים, כולל ציפי אובזילר (שחקנית נבחרת הפדרציה של ישראל, דורגה בשיאה במקום ה-70 בעולם לנשים ואף ייצגה את ישראל באולימפיאדה) ובסיועו של המאמן ומנהל התחרות בפועל, רמי סיבוני.


יצוין כי האליפות התנהלה לעילא ולעילא, באווירה ספורטיבית וחברתית יוצאת דופן. זה גם המקום להוקיר תודה לנותני החסות של האליפות אשר סייעו לה לקרום עור וגידים, ובראשם מחלקת הספורט של החברה העירונית רחובות, חברת הבנייה ''גורי'', מרדכי יוחננוף - בעלי רשת הסופרמרקטים ''יוחננוף'' ומסעדת BBB רחובות (משמשת גם כספונסרית של מכבי רחובות המפעילה 6 קבוצות בליגות האיגוד).


כיבד בנוכחותם את טקס הסיום של האליפות: מנכ''ל החברה העירונית רחובות, אייל פרנקל, מנהל מחלקת הספורט בחברה - דורון שמחי, יו''ר איגוד הטניס – אבי פרץ, יו''ר העמותה לקידום הטניס ברחובות – יוסי שחר, ועוד רבים וטובים. במהלך הטקס נשאה דברים גם בתו של אהוד הדר ז''ל שעל שמו נערכה התחרות.


בהזדמנות זו נציין כי במועדון מכבי רחובות מתקיימת פעילות טניס ענפה, לרבות ליגות, חוגי טניס לכל הרמות והגילאים, כמו גם מחלקה תחרותית ואפשרות להשכרת מגרשים לציבור הרחב.


הדור הבא: הישגים מרשימים לטניסאי רחובות הצעירים

במהלך טקס הסיום של האליפות חולקו גביעים לכלל הזוכים במקומות 1-4, לצד מדליות ומתנות שהוענקו לכל המשתתפים.


איגור סליטרה, מאמן בכיר במועדון קיבל במהלך הטקס גביע הוקרה לאור בחירתו כמאמן מצטיין לשנת 2020/21, על עבודתו המסורה והגעה להישגים יוצאי דופן. בין שחקניו הבולטים שטיפח לאורך השנים: אליאן גאק (אלופת ישראל לנערות גילאי 16, מדורגת במקום ה-40 בעולם לגילה והינה מועמדת לקבלת מלגה מהחברה העירונית).


שחקנים בולטים נוספים משורות המועדון, אשר עתידם עוד לפניהם ומסומנים כפוטנציאל להגיע לרמות הגבוהות:


סטיבן אורצקי (15) - זכה לאחרונה באליפות אזורית של איגוד הטניס ומייצג את המועדון בתחרויות ארציות


אריאל משולם (15) - מדורג במקום ה-5 בארץ לגילו.


הילי בן עמי (14) - מדורגת במקום ה-5 בארץ לגילה.


שחף ליברמן (18) - מדורגת במקום ה-3 בארץ לגילה. לפני מספר חודשים זכתה באליפות בינלאומית שנערכה במרכז הטניס רמת השרון בהשתתפות שחקניות זרות.
13 צפיות0 תגובות